BACK TO SCHOOL

by - septembra 01, 2017

Ak sledujete nejakých youtoberov, aspoň u jedného z nich ste museli vidieť video BACK TO SCHOOL. Keď môžu mať také videá youtoberi, nevidím dôvod prečo by také príspevky nemohli mať blogeri. Áno aj ja ešte chodím stále do školy. Väčšina detí, tínedžerov aj dospelákov školu neznáša. U mňa je to ako kedy. Keby neboli úlohy a všetci učitelia by vedeli poriadne vysvetľovať bola by škola super (nehovoriac o hlúpych rozvrhoch a rannom vstávaní). Aj spolužiaci vedia pekne liezť na nervy. Školu mám aj rada hlavne preto, že sa tam vždy stretnem s mojími naj kamoškami, bez ktorých by môj život bol taaak nudný. Cez prázdniny sa mi veľmi nedarí sa s nimi stretnúť. A za dva dni budeme zase všetky pokope. V škole zažiješ toľko krásnych momentov, neopísateľných slovami. Aj keď by si tam niekedy najradšej nešiel už len pre toto sa tam oplatí ísť. Ak máš v škole skvelých kamarátov ako ja tak by si sa mal vždy a navždy usmievať.

A ako budeš vedieť, že máš výborných kamarátov?
- nikdy ťa nenechajú trápiť sa
- vždy ti podajú pomocnú ruku
- ak ste v kaši, nezradia vás
- nepoužijú proti vám vlastné slová
- dokážu vás rozosmiať
- ak sa aj rok spolu neuvidíte, nezabudnú na vás
- vždy a navždy budú stáť pri vás...

Ak aspoň 5 vecí z tohto nespĺňajú vaši kamoši tak sa na nich  vykašlite skôr než oni na vás. Ja si ale myslím, že každý má právo na dokonalých kamošov. A ešte si myslím, že tieto ,,podmienky" spĺňajú moje naj kamošky. A ak je to naozaj tak a oni si o mne myslia to isté potom im môžem povedať iba ĎAKUJEM a teším sa na vás v pondelok.
♡♥♡
Ak aj vy máte takých kamarátov určite im tiež povedzte ĎAKUJEM (také krásne slovo). A ak ešte nemáte naj kamošov určite si vás raz nájdu...a vy ich.
Ešte vám chcem povedať, že teraz budem na blog postupne dávať zápisky z Cestovateľského denníka.

Prajem krásne prežitý šk. rok a vzácne chvíle zo svojími famóznymi kamošmi.You May Also Like

2 komentárov

 1. to je tak kjút napísaný článok! kde sú tie časy, kedy som chodila do školy a svet sa točil len okolo kamošov? :D. ale škola nie je len o priateľoch. áno, ako sa vraví "ve dvou se to lépe táhne", ale je potrebné sústrediť sa to, čo sa v nej učíme. nie, nie som bifľoš, len študent vysokej školy, ktorý teraz trochu ľutuje, že sa tomu na strednej a základnej nevenoval trochu viac... :).


  KEJMY | GIVEAWAY .

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem. A áno samozrejme. Ale vtedy som napísala to čo som cítila. Ani ja nie som bifloš ani flákač. Učím sa, ale ani sa nepreťažujem. Na odľahčenie je dobré stretnúť sa s kamošmi. A v škole sa teším aj na nich a aj na učenie. 😊
   Ďakujem za krásny komentár.

   Odstrániť