Prvý jesenný deň

by - septembra 21, 2017

21.9.2017

Áno, áno dámy a páni je prvý jesenný deň! Kde sú tie dni keď sme sa vyvaľovali doma, na pláži a hovorili sme si HOLIDAY, SWEET, HOLIDAY. Bolo to tak (ne)dávno... To však nevadí ľudia, my to dáme, život ide ďalej.


Meteorológ Laurey

Takže...no...ehm...máme tu prvý jesenný deň a to je super. Až na to, že je vonku zima, prší... Prší, prší len sa leje už skončili holiday... a fúka vetrík.

A teraz vážne...
Dnes ráno keď som išla do školy bola zima...ale to som ešte nevedela čo ma čaká...

7 hours later...

Ach, do rytiera prečo tak prší a vetrík podúva...to nebolo to najlepšie na tomto dni plnom kvapiek...išla som kúsok pešo a ten kúsok mi úplne stačil na to aby som pochopila, že niektorí vodiči sú šialení...sú kaluže, idú chodci a oni aj tak plnou parou vpred. Ošpliechali by aj mňa keby niet jedného hero cyklistu kvôli ktorému som musela zastať a tak ma neošplechla H2O (vodička). Neviem kto si ale Thank you very much!

Aj napriek tomu to všetkému bol podľa mňa prvý jesenný deň bol skvelý. Zajtra je konečne piatok tak, že bude ďalší diel CD. Kratší príspevok ale nemohla som si ho odpustiť. A čo vy? Ako ste strávili prvý jesenný deň, napíšte mi do komentárov. 💕 AHOJTE. 😘😉💕
 

You May Also Like

0 komentárov