Blog #1

by - októbra 28, 2017

Ubiehali dni od poslednej úpravy blogu a mne to nedalo pokoj chcela som ďalšiu zmenu!
Tentokrát som chcela blog v pastelových farbách. A tak sa začala ďalšia renovácia. Chcela som aj nový motív. Žiaľ, žiadny dokonalý som nenašla a ani výmena obrázku nešla podľa predstáv. Nič sa mi k sebe nehodilo, nebolo to vôbec ono. Už som chytala nervy. Vyskúšala som snáď všetko a stále to nebolo nič extra. Asi po 2 hodinách strávených večným ,,zdokonaľovaním" blogu som si povedala Stačí! a vrátila som blogu takú podobu akú mal predtým. Pravda pár vecí som zmenila.Novinky!
Nové veci sú tu napr. inšpirovala som sa youtubom a môže ti mi dať like alebo dislike (skôr ten like) a taktiež pribudli nové kategórie. Čo sa týka celkového vzhľadu a obrázka ten ešte trochu pomením. A ešte jedna novinka: vačšina príspevkov bude mať miniatury! Áno miniatury nechajte sa prekvapiť!


Nevzdám sa!
Teraz keď som sa tak pozrela na to koľko pozretí má môj najnovší príspevok, posmutnela som. Len 2 pozretia. Pomyslela som si či má vôbec cenu písať ešte blog.
Panebože, Laurey, zobuď sa!
Koniec nočnej mory, blog budem písať aj naďalej, začiatky sú ťažké veď mám blog len pár mesiacov. Ja verím, že sa to polepší a čím viac budem písať tým viac budem mať sledovateľov! A vám čo mi píšete milé kritiky (to sa tak ani nedá nazvať) musím poďakovať lebo aj vďaka vám sa mi darí zlepšovať môj blog a samozrejme ďakujem aj všetkým ostatným čo ma podporujete.

Týmto chcem aj vám povedať aby ste sa nebáli ísť si za svojim snom aj keď to zo začiatku nemusí byť úplne najľahšie.

,,Choď si za svojím snom aj keď ostatní vravia, že je to nemožné."

Ďakujem, že ste si prečítali tento príspevok! Dúfam, že na môj blog zablúdite častejšie! Ak sa vám príspevok páčil nezabudnite dať lajk a vpravo hore sa prihlásiť na odber.

Užívajte víkend!


You May Also Like

0 komentárov