Cestovateľský denník -Bulharsko -Deň 4.

by - októbra 21, 2017

8:40

Dobré ráno. Ako dobre som sa vyspala. A vy? Tak tvrdo som spala, že som ani budík nepočula. Už som oblečená len sa ešte umyjem a pôjdem na moje obľúbené raňajky. Už sa teším.

9:47

Už som najedená. Nemali croissanty ale mali mini muffiny. Boli vynikajúce. Dnes ráno sa výnimočne sa nič nepokazilo. No KLOP KLOP aby som to nezakríkla. Ideme da pobaliť a pôjdeme na pláž, ako vždy. Ale mne to vônec nevadí, konečne trochu lenivosti.


15:28

Práve som bola v mori a  nechala som  sa totálne povyplavovať vlnami v mori. Som celá od piesku ale stálo to zato. Všetci sa tam na mňa museli pozerať ako na blázna, že sa naschvál nechávam ,,poraziť" vlnami.
:-) :-D Fotky nemám lebo by to môj mobil asi neprežil. ♥

19:16

Tak konečne som už čistá. V kúelni som nechala pozdrav pre upratovačku, celú sprchu od piesku. Ale nemyslite si, že to bolo naschvál. Budeme chvíľu na izbe a potom ešte uvidíme. Možno budeme lenivci a aj tu ostaneme.
♡♥♡

20:25

Ideme do mesta. Myslím, že dnes sme sa už vyvaľovali dosť. Nevieme či
 ideme aj jesť ale shopovať zrejme budeme. Náš FASHION lov sa práve začína!

23:14

Jeej, mám nové botky. Krásne plátenky. Láska na prvý pohľad. Stáli  len 10 eur (20 levov). No nekúp to! Vlastne už dlhšie som si chcela kúpiť ale na Slovensku nemali žiadne pekné mojej veľkosti. A v Bulharsku sme boli vo viacerých obchodoch ale nič extra až tieto krásavice. Majú potrážku ako Konzervy (Convesy). Mám s nich radosť. Takže FASHION lov úspešný.
No ešte si idem urobiť niečo pod zub. A potom asi pôjdem spať. Krásny deň za nami Dobrú noc! ♡♥♡


You May Also Like

0 komentárov