Nougat Night #1

by - októbra 31, 2017

Hi, cookies!To, že tento príspevok píšem na poslednú chvíľu mi je trochu ľúto ale povedala som, že príspevky budú vychádzať v utorky a štvrtky, a aj keď mi vývoj dnešného dňa zhatil plány, povedala som si, že svoj sľub dodržím. Predsa sľuby je ťažké dodržovať a sama viem aké to je ten známy, nepríjemný pocit - sklamanie. 

Teraz večer som začala rozmýšľať aký príspevok napíšem. Ten pôvodný čo som chcela postnúť sa mi totiž  nevydaril. Spomenula som si na to aký divný sen sa mi sníval dnes v noci. A je to. Nápad bol ale teraz vám to musím napísať...

Čudný dream

Sen mal viacero častí a ako si to budete čítať tak sa budete chytať za hlavu lebo skoro vačšina nedáva zmysel...

1. časť
Sedela som na kopci, na dvore mojej starej mamy, s kamarátmi a počúvali sme výklad jedného youtubera (bol to ten youtuber ktorého videá som pozerala tesne pred spaním) o tom ako mať super populárné videá atď. Bolo to niečo ako workshop. Áno u mojej starej mamy na dvore divné... Ten youtuber tam mal aj kamaráta ktorého v rečasťme vôbec nemal. Ten kamoš bol nevrlý, nervózny, prísny a pomáhal youtuberovi vo výklade (rozprávaní).

2. časť
Stála som s učiteľkou a jej dcérou pri nejakej budove a bola už tma. Zrazu sme videli takých troch opitých ľudí, ktorý išli okolo nás. Rozprávali sme sa o tom, že jeden z nich vyzerá ako čarodejník z krajiny OZ (rozprávka) ale nevyzeral rozprávkovo. Zrazu sa tam objavil vlak do ktorého nastúpili a následne aj vustúpili, ten vlak bol vlastne iba jeden vozeň, škaredý a otrhaný. Potom prišiel ešte jeden, krajší vlak ktorým sa tí opilci niekam odviezli.

3.  časť
Bola som na nejakom festivale kde boly tri veľké sklenené budovy. Jedna vyzerala ako normálna 3-poschodová budova, druhá bola ako jeden mega veľký gauč na talk-show a tretia bola ako pódium kde sa už pripravoval na vystúpenie aj ten youtuber.
Bol večer a ja som sa bála či sa mamina nebude hnevať, že som ta dlho preč. Navyše bola tma a tak som sa bála ísť domov sama. Naštastie tam bola moja učiteľka a povedala, že ide tým istým smerom a tak som šla s ňou.

4. časť
Čakala som na modernej vlakovej stanici, čakala som na celú triedu lebo sme mali ísť na nejaký výlet. Potom prišli a vynadali mi, že meškám a prečo niesom oblečená do úboru na telesnú. Tak som sa prezliekla a chcela som ísť za nimi ale už tam neboli. Hľadala som ich ale neboli tam a potebovala som na WC. Nakoniec som našla učiteľku a prišli sme do veľkej haly, ktorú upratovali moji spolužiaci. Ako vážne?!

5. časť
Písala som vám na blog o vyššie spomenutom festivala a bola som neštastná lebo som vám nemala čo napísať (o festivale). Popritom som mala zapnutú telku v ktorej dávali zábery z nejakého festivalu na Karibiku. Ľudia tam jazdili na vodných skútroch po krásnom azúrovom mori.

6. časť
Robila som interview z nejakými dvoma deckami, ktoré hovorili o tom, že sa nedávno prechádzali po ich dome a že im prišiel nudný. Vraj nikdy nemali žiadne hračky a tak si vytvárali imaginárnych kamošov. Jeden sa volal Muzika.
Keď mi ti hovorili tak boli aj ich rodičia a tí sa tvárili ako keby tam ani neboli.

Tak to je všetko pre tento zaujímavý príspevok. Dúfam, že sa vám páčil ak áno dajte lajk. Vpravo hore sa prihláste na odber. Veľmi mi pomôže zdieľanie tohto príspevku. A prečítajte si každý UTOROK a ŠTVRTOK nový príspevok. Aký najdivnejší sen sa sníval Vám? Napíšte mi dole do komentárov, rada si to prečítam.

Nižšie dole...


Na bočnom paneli vľavo sa pridaj medzi...


Ak bol pre teba tento príspevok hodnotný tak...Nezabudni cooknúť ...... nový príspevok.


Gud najt!

Posted on 23:38


 

You May Also Like

0 komentárov