Maličkosti, ktoré vám zlepšia deň - Ako si VYLEPŠIŤ svoj deň?

by - novembra 14, 2017

Hi, cookies!

Určite poznáte tie dni keď sa Vám skoro nič nedarí a máte pocit, že Váš život je úplne hore nohami. Ale poznáte aj dni keď sa Vám síce darí ale po celom dni ste úplne vyčerpaný. Aj ja tieto dni dobre poznám. Je to čistá katastrofa ale našťastie poznám pár maličkostí, ktoré zaručene zlepšia náladu aj Vám. Tak neváhajte a čítajte ďalej aby ste zistili ako si VYLEPŠIŤ svoj deň.




1. Pohodové ráno

Áno, ráno, najdôležitejšia časť dňa, ktorá má silný vplyv na pokračovanie vášho dňa. Ráno si treba dať skvelé raňajky, vstať skôr aby ste sa nemuseli ponáhľať a stresovať. A naozaj, funguje to. Ak chcete o SKVELOM ráne vedieť niečo viac kliknite TU

2. Dobrá nálada

To je veľmi dôležitá maličkosť. Či už prídete do práce alebo do školy, určite nechcete byť obklopený zle naladenými a mrzutými ľudmi. Chápem, niekedy nemôžete za to akú náladu majú vaši kolegovia či spolužiaci ale snažte sa mať aspoň Vy dobrú náladu. Vám to neuškodí a im to zlepší náladu.

3. Nestresujte sa zbytočne

Ak aj píšete písomku, má prísť kontrola alebo len máte veľa práce za žiadnych okolností sa NESTRESUJTE. Ak ste sa dobre pripravovali alebo ste si dali dobre raňajky a veríte, že dnešok bude super, tak sa vám všetko bude dariť. Ľudia okolo mňa sa niekedy veľmi stresujú. Áno, je potrebné mať pred istými vecami rešpekt a neflákať to, ale za to, že si pokazíte deň to nestojí.

4. Famózne jedlo

Tak toto mne zlepší deň o 100 %. Po celom dni v škole si rada vychutnám DOBRÝ obed. Aj keď...školské obedy nie sú niekedy práve to čo mi zlepší deň ale skôr pokazí. Musím však priznať, že raz za čas sa im niečo skutočne podarí. Nemusí to byť len obed. Ja mám rada aj rodinné večere. Alebo nejakú maškrtu.

5. Oddychový večer

Po celom dni je toto pre mňa zaslúžený oddych. Pozeranie nejakého filmu alebo relácie s rodinou, čítanie knihy alebo len čumákovanie na YouTube videa a čítanie skvelých blogov. Toto je môj večerný oddych a čo Vy? Dúfam, že aj vy máte večeri kedy robíte niečo iné ako žúrujete alebo pracujete. Ak ešte nie, šup napraviť to. Určite tie večeri stoja za to.




Tak a to by bolo všetko pre tento príspevok. Merci, že ste si ho prečítali. Dúfam, že sa vám páčil a ak áno tak viete čo máte robiť...

Nižšie dole...



Na bočnom paneli vľavo sa pridaj medzi...



Ak bol pre teba tento príspevok hodnotný tak...



Nezabudni cooknúť ...




... nový príspevok.


A aké maličkosti zlepšia deň Vám?


Prajem Vám krásne dni a veľa maličkostí, ktoré Vám ho zlepšia. 

A nezabudnite byť vitalisti, usmiať sa na seba v zrkadle (aj to vám zlepší deň) a vychutnávať si život!









You May Also Like

2 komentárov

  1. Skvělý článek! Můj večerní odpočinek většinou zahrnuje koukání na různé filmy a čtení knih a časopisů:D no a samozřejmě blogů:). Jinak mě vždycyky zaručeně zlepší den hudba:)
    Windy pink style

    OdpovedaťOdstrániť
  2. Sme na tom podobne. Ďakujem za pekný komentár! 😘

    OdpovedaťOdstrániť