Ráno robí deň! - Ako si užiť SKVELÝ deň

by - novembra 02, 2017

Hi, cookies!

Máte problémy s ranným vstávaním? Chceli by ste si svoje rána prežiť viac pohodovejšie?

A chceli by ste mať SKVELÝ deň? Áno? Tak presne o tom si niečo v tomto príspevku povieme. Tak poďme na to.Je ráno dôležité?

Áno a veľmi. Raňajky sú najdôležitejšie jedlo dňa a tak aj ráno je najdôležitejšia časť dňa. To znamená, že keď budete ráno mrzutí tak taký bude váš celý deň - mrzutý. Naopak keď budete šťastní bude aj váš deň šťastný. Nemusíte práve vyhrať v lotérii ale budete sa vám aspoň trochu dariť.


Krásne ráno!

Ako prvé keď vstanete poriadne sa ponaťahujte ako mačička. Pomôže vám to sa naštartovať do nového dňa a telo pripravíte na prvý krôčik v novom dni. Potom ako sa preberiete si sami pre seba (môžte aj nahlas) ,,Dnes sa všetko podarí, bude to super deň." Už len týmto si začnete tvarovať svoj deň. V izbe si vyvetrajte a choďte do kuchyne kde si spravíte raňajky. Nemusia to byť nejaké kráľovské raňajky stačí keď ich urobíte s láskou a tak aby vám chutili. Niektorým možno viac chutí na ráno káva. Ale ak vám káva nechutí alebo si ju z nejakého dôvodu nemôžete dať odporúčam vám moje kakao recept naň nájdete TU. Ja som si ho dnes ráno dala a bola som napapaná a pripravená začať naplno tento deň. Potom šup do kúpelky a pokračuje vaša osobná ranná hygiena.


Hlavne...

...sa ráno nestresujte. Neprospeje to ani vám ani vášmu dňu. Začnite v pohode a pokojne.

Pre veľkých spáčov

Nie som veľký spáč ale aj tak sa mi väčšinou nechce vstávať preto si dávam budík. Ale dávam si ho nie na nočný stolík ale čo najďalej od postele, keď zazvoní donúti ma to vstať a vypnúť ho. Síce sa to bije s tým čo som hovorila ale funguje to. A potom môžte pokračovať pohodovo.

Ja a môj deň?

Ja som tieto metódy dnes využila a zatiaľ fungovali na výbornú. Ešte sa deň nekončí a preto to nechcem zakríknuť. Ale zatiaľ som so svojím dňom spokojná


Tak to je všetko pre tento príspevok a dúfam, že som vám aspoň trochu pomohla. Ďakujem, že ste si ho prečítali.

Ak sa vám príspevok páčil (čo dúfam, že áno) tak viete čo máte robiť...

Nižšie dole...Na bočnom paneli vľavo sa pridaj medzi...Ak bol pre teba tento príspevok hodnotný tak...Nezabudni cooknúť ...
... nový príspevok.


A ako svoje ráno zažívate vy? Napíšte mi dole do komentárov budem rada.
Prajem krásne rána a dni plné radosti a veselosti!

You May Also Like

2 komentárov

 1. Jee, to jestrašně hezky napsaný článek! Já se snažím poslední dobou vstávat dřív, abych se potom nestresovala, že mám málo času:)
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Ďakujem za pekný komentár! Áno je lepšie vstať skôr - nestresuješ sa, si v pohode a stihneš raňajky. Tvoj blog som si pozerala a je krásny, budem tam chodiť častejšie. :)

   Odstrániť