Žite svoje sny - Ako si PLNIŤ svoje SNY?

by - novembra 21, 2017

Hi, cookies!

Plníte si svoje sny? Je sen viac než len naša vysnívaná nereálna predstava? Dajú sa sny vôbec plniť?

Len čítajte ďalej.Plníte si svoje sny?

Možno nesnívate, možno je to pre Vás strata času, ktorá Vás nikam nedostane, možno... No, a takéto MOŽNO možnosti by sme si mohli klásť do konca života. Ale pravda je taká, že sny nás posúvajú ďalej - ak sme odhodlaní ich plniť. Ak by sme si stále kládli otázky ako ČO KEBY?  ČO AK? Samozrejme, treba predvídať ale... pri snoch to neplatí.

Ak už ste sa odhodlali snívať (je to jedna z mojich najobľúbenejších aktivít), tak teraz treba začať konať. Všetko sa dá, keď sa chce. Bez práce nie sú koláče. Aj keď to nemusí byť to najľahšie čo ste kedy robili ak si veríte, tak to zvládnete!


Ak budete na sebe tvrdo makať tak sa vám splnia možno aj tie najtajnejšie sny. Pri tých menších snoch to nie je úplne nutné, ale aj tak treba preto niečo urobiť. Napríklad ja - mám veľa malých aj veľkých snov, snažím sa pre ich splnenie každý deň niečo urobiť, niečo čo ma posunie vpred.

Pár z mojich snov - exkluzívne pre Vás


  • vyhrať súťaž Bloger roka...
  • vedieť perfektne, plynulo rozprávať (aj písať) po francúzsky
  • zahrať si na husliach
  • vedieť super variť a piecť
  • kamarátiť sa zo známymi blogermi (alebo sa s nimi aspoň stretnúť)
  • byť známa a skvelá blogerka 
  • ...
 A to je len PÁR snov z môjho zoznamu. Ale aj tak si ich chcem splniť a verím, že sa mi raz splnia, neviem kedy ale viem, že splnia.

Husle

Možno to s touto témou len úzko súvisí, súvisí!

Včera sa mi totiž splnil ďalší sen. Správne, hrala alebo som skôr držala v ruke husle. Pán učiteľ, ktorý mi tie husle požičal mi aj ukázal ako sa to správne drží a všetko okolo toho. Radšej som nezahrala lebo by asi všetkým uši odpadli ale aj tak to bol pre mňa veľmi silný a nezabudnuteľný zážitok. A aj splnenie sna. Držala som ich len pár sekúnd ale aj tak stálo to za to.

Pravdu povediac je to môj najobľúbenejší hudobný nástroj. Teraz sa asi sami seba pýtate: Tak prečo sa na ňom nenaučí hrať?
 Bojím sa. Áno, bojím sa, že ma to nebude baviť. Veď len predsa husle nie sú najlacnejšia záležitosť a preto sa tak bojím, že by ma to nebavilo a boli by to úplne vyhodené peniaze. Asi len musím prekonať strach. Aj to je súčasť snívania, nie?

 Každopádne, splnila som si sen, mám skvelý zážitok, no čo si viac priať...splniť si ďalší sen?

 
Na záver len...

Nebojte sa snívať, buďte trpezliví, vytrvalí a choďte si za svojimi snami, výsledky sa dostavia. Žite svoje sny! A plnte si ich! 

Tak a to by bolo všetko pre tento príspevok. Merci, že ste si ho prečítali. Dúfam, že sa vám páčil a ak áno tak viete čo máte robiť...

Nižšie dole...Na bočnom paneli vľavo sa pridaj medzi...Ak bol pre teba tento príspevok hodnotný tak...Nezabudni cooknúť ...
... nový príspevok.

A kedy sa Vám naposledy splnil nejaký sen?

Prajem príjemný zvyšok týždňa!                                                     


    Majte sa najsladšie ako sa to dá. 

Inšpirácia: Janka Tomas  - janatini (príspevok TU) a splnený husľový sen

You May Also Like

4 komentárov

  1. Jeee, to je zase krásný článek:).
    Sny by se rozhodně plnit měly, já to mám podobně jako ty s houslemi s klavírem:D hrozně ráda bych se na něj naučila hrát, ale bojím se toho:). Můj největší sen je asi napsat knihu...
    (a naučit se dělat makronky:D)
    Windy pink style

    OdpovedaťOdstrániť
    Odpovede
    1. Ak si to naozaj budeš priať a veriť, tak ver či never, že sa ti to splní. Samozrejme nie je to len o viere ale ak preto aj niečo spravíš tak o to väčšia šanca, že sa ti to splní. Tak veľa šťastia a vytrvalosti pri plnení snov. Ďakujem za pekný komentár. :)

      Odstrániť
  2. Jej veľmi dobrý blog máš V tom úplnú pravdu.Prajem ti teda veľa šťastia nech sa ti tie sny teda splnia.😊😀

    OdpovedaťOdstrániť