Z maličkostí je najväčšia radosť

by - apríla 15, 2018

Helou :)

Už ste si mysleli, že nepublikujem žiadny príspevok, však? No, aj ja som si to myslela. Ale predsa len inšpirácia a čas sa našli, tak ja teraz veselo ťukám do klávesnice :) Mám pre Vás pripravený ešte jeden článok, ale ešte si budete musieť počkať.

Tento článok bude trochu na iný spôsob, aký u mňa nie je zvykom. Ale dúfam, že sa Vám tento formát zapáči :)

Ako som sa tak dnes po dlhšom čase pozrela do svojho diára, zistila som, že je dnes 15-teho. No to je mi objav 😂. A to znamená, že môj blog bude mať za dva mesiace 1 rok! Je to neuveriteľné ale naozaj už blogujem skoro rok. Za posledných pár mesiacov som rozmýšľala aký spravím špeciál na narodky blogu. Ani som si nestihla uvedomiť, že ten čas tak rýchlo letí a špeciál už onedlho uzrie svetlo sveta (ešte ani nie je napísaný 😂). Ale veľmi sa teším na túto udalosť, aj keď je to možno taká hlúpostička. Aj tak ma to stále teší 😊.

Ďalšia vec je, že som len blúdila po nete a viete čo som našla? Okrem krásneho blogu Flung out of space, som si googlila aj Blogera roka 2018 a hádajte čo? Nominovať svojho obľúbeného bloggera môžete už od 1. mája. Ou, YES. Ou, OUI. Ó, ÁNO. Veľmi sa teším, pretože už mám pár svojich favoritov a tak si zahlasujem 😍😊. A dúfam, že bude opäť livestream na YT kanáli Bloger roka. Ten minuloročný som videla už asi štyrikrát a stále ma to neomrzelo. Ja som proste maniak 😂😁.

Vecička, ktorá ma potešila pred pár dňami je...,že Veronika z blogu Lenivá kuchárka, vydala na svojom YT kanáli krásne video v ktorom ju vidno priamo ,,v akcii". A počuť jej hlas :) Ďalšia hlúpostička ale o tom to je radovať sa aj z úplných maličkostí 😊. Navyše je to celkom zaujímavé počuť hlas niekoho od koho ste doteraz len čítali články 😊.

Momentálne ma teší to, že si pokojne popíjam čajík a píšem tento článok, ktorý sa Vám bude, dúfam, páčiť 😘😁😊. Za chvíľu sa ale ponorím do ríše snov. Zajtra zase škola, povinnosti, niekedy trošku stresík, ale to Vy už dôverne poznáte, takže Vám to nemusím opisovať 😊. A nie je práve na tom všetkom toto krásne? Vieme nájsť maličkosti, ktoré nás rozveselia a upokojí nás keď sa niekomu trochu posťažujeme. A aj keď sa niekedy sťažujeme trošku viac, niekde hlboko vnútri cítime, že by sme to za nič na svete nevymenili.

A aké maličkosti Vás potešili v poslednej dobe? Páčia sa Vám takéto články?


Radujte sa, plnte si sny a robte všetko s láskou. Šťastie si Vás potom nájde samo 😘😊😉.
Majte sa najsladšie ako sa dá.


You May Also Like

2 komentárov

 1. Já mám takové maličkosti strašně ráda:). Mě naposledy hrozně udělalo radost, že rozkvetla sakura před naším domem:). Jinak už za dva měsíce bude rok blogu, je neskutečný jak to letí:D. Moc pěkný článek!
  Windy pink style

  OdpovedaťOdstrániť
  Odpovede
  1. Aj ja mám maličkosti veľmi rada. Teraz ma veľmi potešil tvoj komentár, opäť :) Nie je sakura tá japonská čerešňa? Mne sa ten strom veľmi páči, hoci som ho nikdy nevidela naživo :) A čas naozaj letí, keď robíš niečo čo ťa naozaj baví :) Ďakuje za veľmi pekný komentár :))

   Odstrániť